T3GM - HAKKIMIZDA

T3GM HAKKINDA

Türkiye’nin, daha iyi bir dünya adına savunduğu tezleri daha gür seslendirebilmek, ekonomisini güçlendirmek ve her alanda bağımsız olabilmek için milli teknoloji hamlesini gerçekleştirmesinin kaçınılmaz olduğuna inanan bir grup genç girişimci ve genç profesyoneliz.

Ülkemizin teknoloji alanında yetişmiş insan kapasitesini artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Teknoloji üreten bir Türkiye hedefiyle katma değer oluşturacak başarılı teknoloji girişimlerinin hayata geçmesine destek olmayı amaçlıyoruz.

20
DESTEKLENEN GİRİŞİM
1000+
BAŞVURU
100
GÖNÜLLÜ
T3girisim hakkimizda resim

PROJELERİMİZ

TAKE OFF

Teknofest İstanbul Havacılık ve Teknoloji Festivali kapsamında düzenlenen Take Off İstanbul 2018, 200’den fazla girişime, 100’den fazla yatırımcıya ve girişimcilik ekosisteminden önemli isimlere ev sahipliği yapmıştır.

HIZLANDIRMA PROGRAMI

Altı aylık hızlandırma programımızda en az çalışan prototip aşamasındaki erken aşama teknoloji girişimlerini destekliyoruz. Hızlandırma programımıza seçilen girişimler; 100 bin TL’ye kadar yatırım imkanı, ofis alanı, ihtiyaçları özelindeki eğitimler ve teknik uzmanlar ile destekleneceklerdir. Gelen başvurular arasından seçilen girişimlerin ürünlerini pazara çıkarma süreçlerini ve pazar penetrasyonlarını hızlandırmayı hedefliyoruz.

GİRİŞİMCİ ADAYLARI BURS PROGRAMI

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı 2019 – 2020 öğretim döneminde; teknoloji üreten bir Türkiye hedefine ortak olacak girişimciliğe ilgisi olan 50 üniversite,meslek yüksekokulu ve lise öğrencisine 12 ay boyunca;
- Temel girişimcilik webinarlarından,
- İki ayda bir gerçekleşecek fiziksel toplantılarından,
- Sektördeki başarılı ustalar ile bursiyer eşleşmelerinden,
- Okuma listeleri ve vaka çalışmalarından,
- Aylık 500 TL burstan oluşan Girişimci Adayları Burs Programı sağlayacaktır.