T3GM - Eğlence ve Bilim Dolu, Bilim Üsküdar Yaz Okulu!

Eğlence ve Bilim Dolu, Bilim Üsküdar Yaz Okulu!

Eğlence ve Bilim Dolu, Bilim Üsküdar Yaz Okulu!

Yaz Okulu Dönemi: 16 Haziran-8 Eylül 2019

Bilim Üsküdar, tüm çocukların bilim ve teknolojiye olan merakını arttırmak, onlardaki potansiyeli açığa çıkarmak ve ilgi ve yetenek alanlarını keşfetmelerini sağlamak amacıyla yaz dönemi boyunca Yaz Okulu düzenliyor.

6-14 yaş grubu öğrenciler için hazırlanan 1,3,5 ve 10 Günlük Eğitim Programları zengin içerikleriyle öğrencilere bilim ve teknoloji dolu bir yaz sunmayı hedefliyor.

Programlara dâhil olan öğrencilere atölyelerde robotik kodlamadan origamiye, geometriden istatistiğe, böceklerden uzayın derinliklerine uzanan çeşitli eğitimler sunuluyor.

Yaz Okulu kapsamında 6-8 Yaş grubu öğrenciler 1 Günlük Program ve 3 Günlük Program seçeneklerinden;  9-11 ve 12-14 yaş grubu öğrenciler ise 1,3,5, ve 10 Günlük Program seçeneklerinden faydalanabilir.

*1 Günlük Eğitim Programlarına kayıt yaptırmak için rezervasyon sekmesinden Günlük Paket seçeneğine tıklayarak yaş grubunuzu seçmeniz gerekmektedir.

*3,5 ve 10 Günlük Eğitim Programlarına kayıt yaptırmak için Uzun Süreli Eğitimler seçeneğine tıklayarak yaş grubunuzu seçmeniz gerekmektedir.

Duyuruyu Paylaş: